CHIRANA T. Injecta CZ – injekční stříkačky a jehly

Injekční stříkačky, injekční jehly, kanyly, lancety

Zajišťování výroby a prodeje injekčních jehel a šití.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Komořanská 2148
  • Praha 4 - Modřany
  • 143 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
trcka.jiri
15.2.2016
*
*
*
*
*

Ve firmě a její pobočce Praha-Modletice jsem se setkal s nevšední vstřícností a pomocí vyřešit můj problém s dodávkou. V krátkém čase jsem obdržel požadovanou zásilku. Hodnotím akt...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Injekční technika, injekční jehly a stříkačky

Na českém trhu působíme jako distributor výrobků firmy CHIRANA T. Injecta, která se specializuje na produkci injekční techniky. K portfoliu jejích předních produktů patří injekční stříkačky a dále jednorázové injekční jehly či lancety. Proto u nás seženete jednorázové injekční stříkačky nejrůznějších typů a objemů, jehly i celé injekční soupravy SIS. Dodáváme také inzulínové nebo tuberkulínové stříkačky, speciální injekční jehly, které se vyznačují kvalitním ostřím a dokonalou povrchovou úpravou.

Zdravotnický materiál – lancety, kanyly, tonometrie

V seznamu nabízených produktů můžete najít také jednorázové intravenózní kanyly ze zdravotně nezávadného materiálu odpovídajícího všem předepsaným normám. Dále prodáváme lancety z antikorozní oceli a kanyly trubky ze shodného materiálu. Nabízíme i sterilizaci etylénoxidem, podtlakovou metodou v čistých prostorech. Vyrábíme chirurgické šicí materiály podle nejnovějšího výzkumu a technologie a více než 1200 individuálních produktů vstřebatelných i nevstřebatelných šicích materiálů.

Naše jméno jako jistota zdraví a spolehlivosti

Jméno společnosti CHIRANA T. Injecta je od roku 1947 jistotou kvalitního zdravotnického materiálu a výrobků. V současnosti tato společnost vyrábí ročně více jak 300 milionů kusů jednorázových injekčních stříkaček a 280 milionů injekčních jehel. Kromě České republiky vyváží své výrobky téměř do dvou desítek zemí po celém světě a v oblasti výroby jednorázové injekční techniky se řádí k největším firmám na světě. Společnost samozřejmě disponuje čistými výrobními prostorami, které splňují všechny podmínky kladené na tento typ výroby.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce